Bizimle iletişim kur
Chen

Telefon numarası : +8613676590849

Naber : +008613676590849

Valvetec Hizmetleri ürün yelpazesini genişletiyor

September 18, 2021

Valvetec Hizmetleri ürün yelpazesini genişletiyor

16 Eylül 2021

 

Valvetec Services Ltd, şirketin büyüdüğünü duyurmaktan mutluluk duyar ve şimdi Essex merkezli bir şirket olan Total Lockout Ltd'nin Stratejik Ortağı olarak bir dizi MODEC Taşınabilir Valf Aktüatörleri ve Sürücüleri sunar.
 
Valvetec Services Ltd. Genel Müdürü Sharon Garrett şunları söyledi: “Total Lockout ile ortaklaşa çalışmaktan son derece heyecanlıyız ve bu Portatif Valf Aktüatörleri ve Sürücülerinin eklenmesiyle işimizi bir sonraki seviyeye taşımak için sabırsızlanıyoruz. Petrol/Gaz sektöründe değil, aynı zamanda diğer endüstrilerde.
 
“Endüstri genelinde kullanılan ve uzun süre çalıştırılmayan çeşitli vanalar var.Zamanla hareketli parçalar bozulabilir, yağlama kurur ve korozyon meydana gelebilir, bu da valflerin açılmasını son derece zorlaştırabilir.Bu Taşınabilir Valf Aktüatörleri genellikle arıza süresini ve güvenliği artırır.”
 
Total Lockout Ltd. Genel Müdürü Tim Hughes şunları söyledi:
 
“Valvetec Services'in Birleşik Krallık Offshore Pazarları için Stratejik Ortağımız olarak atandığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.Bu sektördeki bilgi ve deneyimleri, bu yenilikçi Portatif Valf Aktüatörleri yelpazesiyle işlerimizi genişletmek için karşılıklı fırsatlar getiriyor.
 
Valfleri çalıştırmanın manuel görevi her zaman yorucu olmuştur ve işçiler için gerilme yaralanmalarına neden olma potansiyeline sahiptir.Bu, özellikle açık deniz kurulumlarında, ortam zorlu olduğunda daha da kötüleşir.Portatif aktüatörler, zor valflerin çalıştırılması görevini hızlandırırken, gerilme yaralanması riskini en aza indirebilir.

----------

yeniden basıldı https://www.valve-world.net