Elektrik Santrali Elektrik Küre Vana Dövme Çelik 12CrMoV Enerji Santrali Küre Vana DN15 basınç Contası Bonnet Küre Vana

Temel bilgi
Menşe yeri: LISHUI, ZHEJIANG
Marka adı: VERVO
Sertifika: API/CE/ISO
Model numarası: J41Y-PN320
Min sipariş miktarı: 10
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: kontrplak durumda
Teslim süresi: 1 hafta
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, D / A
Yetenek temini: 40000pcs / ay
ad: Santral PSB Küresel Vana medya: Oli, Gaz, Su
Standart: API602 / BS5352 / GOST / JIS / DIN / ISO Basınç: 150LB-800LB, 1500LB, 2500LB
güç: Manuel, Pnömatik, Solenoid, Elektrik Aktüatörlü Medya sıcaklığı: Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık, -54 ℃ ila 232 ℃) -65 ° F ila 450 ° F
boyut: 1/4 "-4", DN8-DN100

Elektrik Santrali Elektrik Küre Vana Dövme Çelik 12CrMoV Enerji Santrali Küre Vana DN15 Basınç Contası Bonnet Küre Vana

 

İklim değişikliği ve elektrik üretmek için daha iyi, yenilenebilir ve daha az zararlı kaynaklar bulma ihtiyacının ortasında enerji talebi artıyor.

Bu, enerji santrali endüstrisindeki endüstriyel vana üreticilerinin, kapasiteyi artırabilecek proses ekipmanı aramasına yol açar. güç üretimi verimliliği ve güç performansını en üst düzeye çıkarın.

Elektrik Santrali Elektrik Küre Vana Dövme Çelik 12CrMoV Enerji Santrali Küre Vana DN15 basınç Contası Bonnet Küre Vana 0

Daha büyük resme bakıldığında, vanalar bir elektrik santralinin büyüklüğünün sadece bir kısmı gibi görünüyor.Bunlar ne kadar küçük olursa olsun, rolleri enerji santrali için çok önemlidir.Aslında, tek bir santralde birçok vana vardır.Bunların her biri farklı roller alır.

 

Çoğu valfin arkasındaki tasarım ilkesi değişmese de valf malzemeleri ve üretim teknikleri büyük ölçüde iyileşmiştir.Bunu akılda tutarak, valfler artık daha karmaşık ve verimli çalışabilir.Bu makale, enerji santrallerinde kullanılan vanalar, bunların önemi ve sınıflandırmaları hakkında fikir vermektedir.

 

Cıvatalı Bonnet ve Basınç Keçeli Glob Vanalar

Elektrik Santrali Elektrik Küre Vana Dövme Çelik 12CrMoV Enerji Santrali Küre Vana DN15 basınç Contası Bonnet Küre Vana 1

Küresel vana sürgülü vanaya oldukça benzer, ancak kamalı bir disk yerine, ortamı kapatan, açan veya kıstıran küre benzeri bir disk kullanır.Öncelikle, bu tür vana kısma amaçlıdır.Küresel vananın dezavantajı, yüksek akış hızlarına sahip ortamlarla kullanılamamasıdır.

Küresel vanalar, elektrik üretim uygulamalarında akışı kontrol etmede etkilidir.Ek olarak, diğer valflere kıyasla glob valf basit bir tasarıma sahiptir ve bakımı kolaylaştırır.Tasarım, sonuçta valf hizmet ömrünü uzatan düşük sürtünme yaratır.

 

Glob vanaları seçerken göz önünde bulundurulması gereken noktalar, ortamın türü, söz konusu ortamın akış hızı ve vanadan ihtiyaç duyulan kontrol miktarıdır.Bunlara ek olarak yuva, klape ve valfin açılıp kapanma dönüş sayısı da hafife alınmamalıdır.

 

a.Basınç Contası Küresel Vana

Yüksek basınçlı servislerde, daha uzun hizmet ömrü sağlamak için disk, koltuk halkaları ve arka koltuk sert yüzeyli olmalıdır.

 

B.Cıvatalı Bonnet Glob Vana

Cıvatalı kapaklı küresel vana genellikle kısma hizmetleri için kullanılır, bu tip ideal vana, daha fazla stresin olduğu alanlarda daha kalın kesitlerle dökülmelidir.Daha az sızıntı potansiyeli olmasını sağlamak için oturma halkası kaynaklanmalıdır.

 

Model numarası J61Y-P54/320V
Kalem Küresel Vana
sertifika ISO9001,ISO14001,ISO18001,TS,CE
Bağlantı formu alın kaynağı
Gövde malzemesi dövme Çelik 12CrMoV
Mühür malzemesi Conta
Özellik Kolay sökme ve montaj

 

Avantajlar

Elektrik Santrali Elektrik Küre Vana Dövme Çelik 12CrMoV Enerji Santrali Küre Vana DN15 basınç Contası Bonnet Küre Vana 1

1. Akışkan direnci küçüktür ve direnç katsayısı aynı uzunluktaki boru parçasınınkine eşittir.
2. Basit yapı, küçük hacimli, hafif.
3. Sıkı ve güvenilir, Esas olarak boru hattındaki ortamı bağlamak veya kesmek için kullanılır, petrol, doğal gaz boru hattı ve diğer endüstriyel KULLANIMLARDA kullanılabilir.

4. Ürünler, yüksek ve düşük sıcaklık, yüksek basınç, korozyon direnci ve istikrarlı sızdırmazlık performansına dayanabilir.
5. Küçükten birkaç milimetreye, büyükten birkaç metreye, yüksek vakumdan yüksek basınca kadar geniş bir uygulama yelpazesi uygulanabilir. Bu tip vanalar genellikle boru hattına yatay olarak monte edilecektir.

Elektrik Santrali Elektrik Küre Vana Dövme Çelik 12CrMoV Enerji Santrali Küre Vana DN15 basınç Contası Bonnet Küre Vana 3Elektrik Santrali Elektrik Küre Vana Dövme Çelik 12CrMoV Enerji Santrali Küre Vana DN15 basınç Contası Bonnet Küre Vana 4

Anahtar KelimelerElektrik Santrali Elektrik Küre Vana Dövme Çelik 12CrMoV Enerji Santrali Küre Vana DN15 Basınç Contası Bonnet Küre Vana

Elektrik Santrali Elektrik Küre Vana Dövme Çelik 12CrMoV Enerji Santrali Küre Vana DN15 basınç Contası Bonnet Küre Vana 5

Santral PSB Küresel Vana, 12CrMoV PSB Küresel Vana, Basınç Keçeli Bonnet Küresel Vana,BWKüresel Vana ,PN320 Küresel Vana,Düz Küre Vana, BS5352 Küresel Vana, 15mm PSB Küresel Vana,DN15 Küre Vana, Elektrik Santrali Küre Vana, Yüksek Basınç Vanası, Elektrik Santrali Durdurma Vanası, Elektrik Santrali Küre Vana

İletişim bilgileri
admin

Naber : +008613676590849