Bizimle iletişim kur
Chen

Telefon numarası : +8613676590849

Naber : +008613676590849

ZHEJIANG VERVO VALVE CO.,LTD

ZHEJIANG VERVO VANA CO.,LTD
- BİR VANA ŞİRKETİ -

Çin'in En Büyük Endüstriyel Vana Üreticilerinden Biriyiz
Çelik Küresel Vanalar/Çelik Sürgülü Vanalar/Çelik Küre Vanalar/Çelik Çekvalf/Çelik Fiş Vana konusunda uzmanlaşmış

Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İthalatçı, Satıcı
Markalar VERVO No. Çalışanları 100~150
Yıllık satış >10000000 Yıl kurulan 2008
İhracat p.c 90% - 100%
Giriş

ZHEJIANG VERVO VANA CO.,LTD
- BİR VANA ŞİRKETİ -

 

ZHEJIANG VERVO VALVE CO.,LTD, endüstriyel vanalar için güvenilir ortağınızdır.Birinci sınıf vanaları tasarlamak ve üretmek için net bir zihniyet üzerinde gelişiyoruz.

Tesisteki son genişleme ile VERVO şimdi yaklaşık 15.000㎡ kapalı atölyeye sahiptir.Son teknoloji makine ve ekipmanların eklenmesi, pazarın sürekli değişen taleplerini daha iyi karşılamamıza da yardımcı oluyor.

 

API 6D, API 6FA, ISO9001:2008, CE(PED) sertifikalı… VERVO, üstün kalite ve hizmetini sağlamak için mükemmel kalite kontrol ve yönetim sistemleri geliştirmiştir.

VERVO VALVE'de, kaliteyi kaynağından, yani hammaddeden garanti etmek için ekstra yol kat ediyoruz.Hammaddeyi en iyi kalite ve rekabetçi fiyatla üretmek için tescilli teknolojimiz ve ekipmanımızla bir dövme şirketimiz var.

 

VERVO mükemmel bir mühendislik ekibi kurmuştur.Projelerin tüm aşamalarında farklı müşterilerden gelen her türlü ihtiyaç için mühendislik, Ar-Ge, proje destekleri ve satış sonrası hizmetlerde öne çıkmamıza yardımcı olmak için sektördeki en iyi yetenekleri bünyemizde tuttuk ve bünyemize çektik.

 

VERVO VALVE'in mükemmel kayıtları, bölgesel ihtiyaçlara daha iyi hizmet verebilmek için yakın gelecekte stratejik konumlarda daha fazla ofis ve servis merkezi açma konusunda bize güven veriyor.

İhtiyaçlarınız, bizim için çok çalıştığımız şeydir.VERVO olarak her gün, vana gereksinimleriniz ve çözümleriniz söz konusu olduğunda daha iyi bir tedarikçi ve ortak olmak için kendimizi geliştiriyoruz.

Geçmiş

Vervo, yüksek kaliteli ürünleri için mükemmel bir üne sahiptir. Bu itibarı korumak için tüm vanalar tam sertifikalı ISO9001 ve API Q1Quality Management System altında üretilecektir. Vervo, ürün kalitesini ve müşterilerin gereksinimlerini en yüksek önceliğimiz olarak görmektedir. Vervo'nun misyonu her zaman müşterilerine en kaliteli ürünleri sunmak olmuştur. Vervo, yıllar boyunca mühendislik ve teknik gücümüzü sürekli olarak geliştirmektedir; Müşterilerimizin sürekli artan ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için teklif verme ve satış hizmetlerimizi geliştirmek. Daha iyi tasarım, mühendislik ve yönetim ile müşterilerimize en ekonomik ve değerli ürünleri sunmak için en uygun maliyetli teknoloji ve üretim yöntemleri ile daha kaliteli ürünler üretmeye çalışıyoruz.

Hizmet

Vervo Valve ürün yelpazesi, dünya çapında petrol ve gaz, rafineri, petrokimya ve diğer birçok endüstride kullanılan çok çeşitli sürgülü vanalar, küresel vanalar, çek valfler, küresel vanalar ve süzgeçlerden oluşur.

Ekibimiz

Vervo, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için yalnızca en kaliteli ürünleri ve hizmetleri sağlama inancıyla, valf işinde ciddi bir oyuncu olarak kendini kanıtlamıştır.Vervo, ihtiyaçlarınız için en iyi ortaklardan biri olurken, müşterilerin isteklerine her zamankinden daha hızlı ve verimli bir şekilde yanıt verebilir.

Vervo, standart sürgülü, küre ve çek valflerin yanı sıra HF asit, ekşi gaz, kriyojenik, klor ve oksijen gibi hizmetler için birçok özel ürün sunmaktadır.

Ürünlerimiz, farklı malzemelerde çeşitli tiplerde vanalar içermektedir.API, ANSI, DIN BS ve JIS gibi uluslararası kabul görmüş standartlara göre üretilirler.

Özel uygulamalara ihtiyacınız varsa, teknik ve mühendislik kadromuz her zaman size destek olmak için burada.