Bizimle iletişim kur
Chen

Telefon numarası : +8613676590849

Naber : +008613676590849

Üretim hattı

Muylulu Küresel Vana

Yüzer Küresel Vana

Dövme Çelik Küresel Vana

Dövme Çelik Sürgülü Vana

Dövme Çelik Çekvalf

Fiş Vana

Kelebek Vana

Döküm Çelik Sürgülü Vana

Döküm Çelik Küre Vana

Döküm Çelik Salıncak Çekvalf

5 Yollu Vana

Boşluksuz Vana

kriyojenikVave

Çift Plakalı Çek Valf

Küresel Çek Valf

İkiz Küresel DBB Vana

 

VERVO VANA KONTROLÜ
- BİR VANA ŞİRKETİ -

 

VERVO VALVE, endüstriyel vanalar için güvenilir ortağınızdır.Birinci sınıf vanaları tasarlamak ve üretmek için net bir zihniyet üzerinde gelişiyoruz.

Tesisteki son genişleme ile VERVO şimdi yaklaşık 15.000㎡ kapalı atölyeye sahiptir.Son teknoloji makine ve ekipmanların eklenmesi, pazarın sürekli değişen taleplerini daha iyi karşılamamıza da yardımcı oluyor.

API 6D, API 600, API 602, API 607, API 6FA, ISO9001:2008, CE... VERVO, üstün kalite ve hizmetini sağlamak için mükemmel kalite kontrol ve yönetim sistemleri geliştirmiştir.

VERVO VALVE'de, kaliteyi kaynağından, yani hammaddeden garanti etmek için ekstra yol kat ediyoruz.Hammaddeyi en iyi kalite ve rekabetçi fiyatla üretmek için tescilli teknolojimiz ve ekipmanımızla bir dövme şirketimiz var.

VERVO mükemmel bir mühendislik ekibi kurmuştur.Projelerin tüm aşamalarında farklı müşterilerden gelen her türlü ihtiyaç için mühendislik, Ar-Ge, proje destekleri ve satış sonrası hizmetlerde öne çıkmamıza yardımcı olmak için sektördeki en iyi yetenekleri bünyemizde tuttuk ve bünyemize çektik.

İhtiyaçlarınız, bizim için çok çalıştığımız şeydir.VERVO olarak her gün, vana gereksinimleriniz ve çözümleriniz söz konusu olduğunda daha iyi bir tedarikçi ve ortak olmak için kendimizi geliştiriyoruz.

OEM / ODM

                            Sürekli gelişme

 

Verileri analiz etmek için bilgisayar yönetim sistemi aracılığıyla, yönetimin zayıf bağlantısını bulun,

kaliteyi ve verimliliği artırmak ve süreçteki israfı azaltmak

 

ZHEJIANG VERVO VALVE CO.,LTD fabrika üretim hattı 0ZHEJIANG VERVO VALVE CO.,LTD fabrika üretim hattı 1ZHEJIANG VERVO VALVE CO.,LTD fabrika üretim hattı 2

 

                           Bilgisayarlı Yönetim Sistemi

 

Bilgileri müşterilere şeffaf hale getirmek için bilgisayar sistemi aracılığıyla müşteriler, sipariş durumunu ve ürünle ilgili bilgileri gerçek zamanlı olarak yönetebilir.

 

ZHEJIANG VERVO VALVE CO.,LTD fabrika üretim hattı 3ZHEJIANG VERVO VALVE CO.,LTD fabrika üretim hattı 4ZHEJIANG VERVO VALVE CO.,LTD fabrika üretim hattı 5

 

Gelişmiş Makineler

 

İşleme hassasiyeti ve uzun vadeli istikrarlı üretim kapasitesi sağlamak için ileri teknoloji ve güvenilir ekipman alın

ZHEJIANG VERVO VALVE CO.,LTD fabrika üretim hattı 6ZHEJIANG VERVO VALVE CO.,LTD fabrika üretim hattı 7ZHEJIANG VERVO VALVE CO.,LTD fabrika üretim hattı 8     Ultrasonik Kusur Dedektörü                      Emisyon SpektrometresiUçucu Gaz Analiz Cihazı

 

ZHEJIANG VERVO VALVE CO.,LTD fabrika üretim hattı 9ZHEJIANG VERVO VALVE CO.,LTD fabrika üretim hattı 10ZHEJIANG VERVO VALVE CO.,LTD fabrika üretim hattı 11

       İşleme Merkezi İşleme Merkezi          İşleme Merkezi

Ar-Ge

ZHEJIANG VERVO VALVE CO.,LTD fabrika üretim hattı 0