Bizimle iletişim kur
Chen

Telefon numarası : +8613676590849

Naber : +008613676590849

NORMA Group, P.J. Spring'i en iyi tedarikçi olarak kabul ediyor

September 1, 2021

NORMA Group, PJ Spring'i en iyi tedarikçi olarak kabul ediyor

01 Eylül 2021

 

NORMA Group, Amerika bölgesi için “Tedarikçi Takdir Ödülünü” PJ Spring Company, Inc.'e (PJ Spring) sundu.Şirket, 2020 yılında tedarik zinciri, kalite ve maliyet alanlarında gösterdiği üstün performans nedeniyle ödülü aldı.
 
NORMA Group CEO'su Dr. Michael Schneider, “Tedarikçileri seçerken ürünleri, hizmetleri ve süreçleri açısından sürekli olarak yüksek standartlara sahip şirketler arıyoruz” diyor."PJ Spring ile Amerika bölgesinde, yüksek kalite ve hizmet standartlarını paylaşan ve müşterilere üstün hizmet sunma çabalarını destekleyen, uzun süredir devam eden bir iş ortağımız var."
 
PJ Spring, Saltsburg, Pennsylvania ve Juarez, Meksika'daki NORMA Group tesislerine metal yay tedarik ediyor.Bunlar şantiyelerde üretilen çeşitli kelepçelerde kullanılmaktadır.PJ Spring ile işbirliği 15 yıldan daha eskiye dayanmaktadır.Corona pandemisi ile şekillenen 2020 mali yılında şirket, özellikle mükemmel iletişimi, hızlı tepki süreleri, sürekli yüksek kalitesi ve yalın maliyet yapısı ile göz doldurdu.
 
NORMA Group, birkaç yıldır Avrupa, Amerika ve Asya'daki seçkin tedarikçileri “Tedarikçi Takdir Ödülü” ile ödüllendirmektedir. Ödül, Amerika bölgesinde altıncı kez verilmektedir. Son yıllarda, Amerika bölgesinde NORMA Group, diğerleri arasında Olympic Steel Company ve Precision Metal Services tanınmıştır.

----------

yeniden basıldı https://www.valve-world.net