Yüksek Basınçlı DN25 Flanşlı Yüzer Küresel Vana Metal Oturmalı DBB Çift Blok ve Tahliye Küresel Vana

Temel bilgi
Menşe yeri: LISHUI, ZHEJIANG
Marka adı: VERVO
Sertifika: API/CE/ISO
Model numarası: Q41/61Y-300LB
Min sipariş miktarı: 10
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: kontrplak durumda
Teslim süresi: 1 ay
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, D / A
Yetenek temini: 40000pcs / ay
ad: 3 Parça Küresel Vana DBB Küresel Vana Standart: API608 / Gost / Din
Basınç: Sınıf150 Sınıf300 Sınıf600 Sınıf900 Sınıf1500 Sınıf2500 Medya sıcaklığı: Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık-29 ℃ ila 120 ℃)
boyut: 1/4 "-4", DN8-DN100 Koltuk Malzemesi: PTFE, RPTFE, Devlon, Naylon, Peek
Bağ: Diş BSP NPT, Dişi Diş / OD Boyutu, dişli, Dişi, RF, RTJ, SW
Vurgulamak:

DN25 Flanşlı Yüzer Küresel Vana

,

DBB Çift Blok ve Tahliye Küresel Vana

,

dn25 flanşlı küresel vana

DN 25 Çift Blok ve Tahliye Küresel Vana Yüksek Basınç Flanşlı metal yataklı yüzer küresel vana İkiz Küresel DBB Vana

 

Model numarası Q41/61Y-300LB
Kalem Küresel vana
sertifika CE,TS,ISO9001,ISO14001,ISO18001
Bağlantı formu flanş
Gövde malzemesi dövme
Mühür malzemesi Çift contalı yapı
Özellik Kolay sökme ve montaj

 

VERVO İkiz Küresel DBB Vana 3 PC yandan giriş gövdesinde sunulmaktadır, tasarım seri olarak iki bilye yapısını benimser.İkiz Küresel DDB Vana, API 6D veya API 608 Tasarımına göre üretilir ve API 6FA ve API 607 ​​Standardına göre yangın testi yapılır.

 

1, Çift Blok ve Taşma (DBB)

Valf kapatıldığında ve orta boşluk tahliye valfi aracılığıyla boşaltıldığında, yukarı akış ve aşağı akış yuvaları, çift blok işlevini gerçekleştirmek için giriş ve çıkıştaki sıvıyı bağımsız olarak bloke edecektir.Tahliye cihazının bir diğer işlevi de, test sırasında herhangi bir sızıntı olup olmadığını valf yuvasının kontrol edilebilmesidir.Ayrıca gövde içindeki tortular, ortamdaki kirliliklerin koltuğa zarar vermesini azaltmak için boşaltma cihazı aracılığıyla yıkanabilir ve boşaltılabilir.

 

2, Düşük Çalışma Torku

Muylu boru hattı küresel vanası, çalışma basıncı altında daha düşük tork elde etmek için muylu bilye yapısını ve yüzer vana yuvasını benimser.Yüksek yoğunluklu ve yüksek incelikli gövde ile birlikte sürtünme katsayısını en aza indirmek için kendinden yağlamalı PTFE ve kaymalı yatak kullanır.

 

3, Acil Sızdırmazlık Cihazı

6″ (DN150) veya daha büyük çapa sahip küresel vanaların tümü, gövde ve yuva üzerinde sızdırmazlık enjeksiyon cihazı ile tasarlanmıştır.Oturma halkası veya gövde O halkası kaza nedeniyle hasar gördüğünde, oturma halkası ve gövde üzerinde orta düzeyde sızıntıyı önlemek için ilgili dolgu macunu dolgu macunu enjeksiyon cihazı tarafından enjekte edilebilir.Gerekirse, temizliğini korumak için koltuğun yıkanması ve yağlanması için yardımcı conta sistemi kullanılabilir.

 

4, Yanmaz Yapı Tasarımı

Vana kullanımı sırasında yangın çıkması durumunda, PTFE, kauçuk veya diğer metal olmayan malzemelerden yapılmış oturma halkası, gövde O halkası ve orta flanş O halkası yüksek sıcaklıkta ayrışır veya hasar görür.Ortamın basıncı altında küresel vana, metal conta halkasının bilye ile temas etmesini sağlamak ve valf sızıntısını etkili bir şekilde kontrol edebilen yardımcı metalden metale sızdırmazlık yapısını oluşturmak için yuva tutucuyu hızla topa doğru itecektir.Muylulu boru hattı küresel vanasının yanmaz yapı tasarımı, API 607, API 6FA, BS 7655 ve diğer standartlardaki gereksinimlere uygundur.

 

5, Anti-statik Yapı

Küresel vana, anti-statik yapıya sahiptir ve statik elektriği boşaltmak için bilye ile gövde arasında doğrudan bir statik kanal oluşturmak veya gövde ile bilye ile gövde arasında statik bir kanal oluşturmak için statik elektrik deşarj cihazını kullanır. statik kıvılcımdan kaynaklanabilecek yangın veya patlamayı önleyen ve sistem güvenliğini sağlayan bilye ve koltuğun boru hattı boyunca açılıp kapanması sırasında sürtünmeye göre üretilmiştir.

 

6, Güvenilir koltuk sızdırmazlık yapısı

Koltuk sızdırmazlığı, iki yüzer koltuk tutucusu ile gerçekleştirilir.Bilye sızdırmazlığı ve gövde sızdırmazlığı dahil olmak üzere sıvıyı bloke etmek için eksenel olarak yüzebilirler.Valf yuvasının düşük basınçlı sızdırmazlığı, yay ön sıkma ile gerçekleştirilir.Ek olarak, valf yuvasının piston etkisi makul bir şekilde belirlenir, bu da ortamın kendi basıncı ile yüksek basınç sızdırmazlığını gerçekleştirir.Aşağıdaki iki çeşit bilye sızdırmazlığı gerçekleştirilebilir.

 

7, Tek Sızdırmazlık (Vana Orta Boşluğunda Otomatik Basınç Tahliyesi)

Genel olarak, tekli sızdırmazlık yapısı kullanılır, yani sadece yukarı akış sızdırmazlığı vardır.Bağımsız yay yüklü yukarı akış ve aşağı akış sızdırmazlık yuvaları kullanıldığından, valf boşluğu içindeki aşırı basınç, yuvanın bilyeden serbest bırakılmasını sağlamak ve akış aşağı kısma doğru otomatik basınç tahliyesini gerçekleştirmek için yayın ön sıkma etkisinin üstesinden gelebilir. .Memba tarafı: Yuva valf boyunca eksenel olarak hareket ettiğinde, akış yukarı kısma (giriş) uygulanan P basıncı A1 üzerinde ters bir kuvvet oluşturur.A2, A1, A2-A1=B1'den daha yüksek olduğundan, B1 üzerindeki kuvvet, yuvayı topa doğru itecek ve yukarı akış parçasının sıkı sızdırmazlığını gerçekleştirecektir.

 

8. Çift Sızdırmazlık (çift Piston)

Muylulu boru hattı küresel vanası, bazı özel servis koşulları ve kullanıcı gereksinimleri için bilyeden önce ve sonra çift sızdırmazlık yapısı ile tasarlanabilir.Çift piston etkisi vardır.Normal koşullar altında, valf genellikle birincil sızdırmazlığı benimser.Birincil koltuk contası hasar gördüğünde ve sızıntıya neden olduğunda.İkincil koltuk, sızdırmazlık işlevini oynayabilir ve sızdırmazlık güvenilirliğini artırabilir. Koltuk, birleşik yapıyı benimser.Birincil conta metalden metale contadır.İkincil conta, küresel vananın kabarcık seviyesi sızdırmazlığına ulaşmasını sağlayabilen flor kauçuk O halkasıdır.Basınç farkı çok düşük olduğunda, sızdırmazlık yuvası, birincil sızdırmazlığı gerçekleştirmek için bilyeye yay hareketiyle basacaktır.Basınç farkı yükseldiğinde, yuvayı ve bilyeyi sıkıca yalıtmak ve iyi sızdırmazlık performansı sağlamak için yuva ve gövdenin sızdırmazlık kuvveti buna göre artacaktır. Birincil sızdırmazlık: Yukarı akış.Basınç farkı daha düşük olduğunda veya basınç farkı olmadığında, yüzer koltuk yay hareketi altında valf boyunca eksenel olarak hareket edecek ve sıkı sızdırmazlığı sağlamak için yatağı topa doğru itecektir.Boru hattı basıncı P arttığında, valf yuvasının A2 alanına uygulanan kuvvet, A1, A2-A1=B1 alanına uygulanan kuvvetten daha yüksektir.Bu nedenle, B1 üzerindeki kuvvet, yuvayı topa doğru itecek ve yukarı yöndeki parçanın sıkı bir şekilde sızdırmazlığını gerçekleştirecektir. İkincil sızdırmazlık: Akış yönünde.Basınç farkı daha düşük olduğunda veya basınç farkı olmadığında, yüzer koltuk yay hareketi altında valf boyunca eksenel olarak hareket edecek ve sıkı sızdırmazlığı sağlamak için yatağı topa doğru itecektir.Valf boşluğu basıncı P arttığında, valf yuvasının A4 alanına uygulanan kuvvet, A3,A4-A3=B1 alanına uygulanan kuvvetten daha yüksektir.Bu nedenle, B1 üzerindeki kuvvet, yuvayı topa doğru itecek ve yukarı akış parçasının sıkı sızdırmazlığını gerçekleştirecektir.

 

9. Güvenlik Tahliye Cihazı

Küresel vana, çift piston etkisine sahip gelişmiş birincil ve ikincil sızdırmazlık ile tasarlandığından ve orta boşluk otomatik basınç tahliyesini gerçekleştiremediğinden, aşırı basınç hasarı tehlikesini önlemek için emniyet tahliye vanası gövdeye takılmalıdır. ortamın termal genleşmesi nedeniyle oluşabilecek valf boşluğunun içinde.Emniyet tahliye vanasının bağlantısı genellikle NPT1/2'dir.Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta, emniyet tahliye vanasının ortamının doğrudan atmosfere boşaltılmasıdır.Atmosfere doğrudan deşarja izin verilmemesi durumunda, üst akıma doğru özel otomatik basınç tahliye yapısına sahip küresel vana kullanılmasını öneriyoruz.Ayrıntılar için aşağıdakilere bakın.Emniyet tahliye vanasına ihtiyacınız yoksa veya üst akıma doğru otomatik basınç tahliyeli özel yapıya sahip küresel vana kullanmak istiyorsanız lütfen siparişte belirtiniz.

 

10. Üst Akıntıya Doğru Otomatik Basınç Tahliyesinin Secial Yapısı

Küresel vana, çift piston etkisine sahip gelişmiş birincil ve ikincil sızdırmazlık ile tasarlandığından ve orta boşluk otomatik basınç tahliyesini gerçekleştiremediğinden, özel yapıya sahip küresel vananın otomatik basınç tahliye ihtiyacını karşılaması ve kirlilik olmamasını sağlaması önerilir. çevreye.Yapıda, üst akış birincil sızdırmazlığı benimser ve alt akış, birincil ve ikincil sızdırmazlığı benimser.Küresel vana kapatıldığında, boşluk basıncının neden olduğu tehlikeyi önlemek için valf boşluğundaki basınç, üst akışa otomatik basınç tahliyesi gerçekleştirebilir.Birincil koltuk hasar gördüğünde ve sızıntı yaptığında, ikincil koltuk da sızdırmazlık işlevi görebilir.Ancak bilyeli vananın akış yönüne özel dikkat gösterilmelidir.Kurulum sırasında, yukarı ve aşağı yönlere dikkat edin.Özel yapıya sahip vananın sızdırmazlık prensibi için aşağıdaki çizimlere bakınız.

 

11. Patlamaya Dayanıklı Gövde

Gövde, patlamaya dayanıklı yapıyı benimser.Mil, altta ayak sesi olacak şekilde tasarlanmıştır, böylece üst uç kapağı ve vidanın konumlandırılması ile, valf boşluğunda anormal basınç olması durumunda bile gövde, ortam tarafından dışarı üflenmeyecektir.

 

12. Korozyon Direnci ve Sülfür Stres Direnci

Gövde et kalınlığı için belirli bir korozyon payı bırakılır.Karbon çelik gövde, sabit mil, bilye, yuva ve yuva halkası, ASTM B733 ve B656'ya göre kimyasal nikel kaplamaya tabi tutulur.Ayrıca, kullanıcıların seçebileceği çeşitli korozyona dayanıklı malzemeler mevcuttur. Müşteri gereksinimlerine göre, valf malzemeleri NACE MR 0175/ISO 15156 veya NACE MR 0103'e göre seçilebilir ve sırasında sıkı kalite kontrol ve kalite denetimi yapılmalıdır. kükürtleme ortamında standartlardaki gereksinimleri tam olarak karşılayacak ve hizmet koşullarını sağlayacak şekilde imalat.

 

13. Uzatma Kökü

Gömülü valflere gelince, zemin çalışması gerekiyorsa uzatma mili sağlanabilir.Uzatma gövdesi, kullanım kolaylığı için üst kısma uzatılabilen gövde, sızdırmazlık enjeksiyon valfi ve drenaj valfinden oluşur.Kullanıcılar, sipariş verirken uzatma mili gereksinimlerini ve uzunluğunu belirtmelidir. Elektrikli, pnömatik ve pnömatik-hidrolik operasyonlarla tahrik edilen küresel vanalar için, uzatma mili uzunluğu, boru hattının ortasından üst flanşa kadar olmalıdır.

 

ÜRÜN YELPAZESİ

Yüksek Basınçlı DN25 Flanşlı Yüzer Küresel Vana Metal Oturmalı DBB Çift Blok ve Tahliye Küresel Vana 0

NPS 1/2 - NPS 20 arası boyutlar

Sınıf 150'den Sınıf 1500'e

 

MALZEMELER

Yüksek Basınçlı DN25 Flanşlı Yüzer Küresel Vana Metal Oturmalı DBB Çift Blok ve Tahliye Küresel Vana 1

Mevcut malzemeler: A105, LF2, F304, F316 ,F51,F53,F55, Alloy 20, Monel, Inconel, Hastelloy

 

TASARIM ÖZELLİKLERİ

Yüksek Basınçlı DN25 Flanşlı Yüzer Küresel Vana Metal Oturmalı DBB Çift Blok ve Tahliye Küresel Vana 2

Tam veya Azaltılmış Çap

RF, RTJ veya BW

Civatalı kapak

Yenilenebilir koltuk halkaları

Metal koltuk veya Yumuşak koltuk

 

TASARIM STANDART

Yüksek Basınçlı DN25 Flanşlı Yüzer Küresel Vana Metal Oturmalı DBB Çift Blok ve Tahliye Küresel Vana 3

API 6D, ASME B16.34'e göre tasarım ve üretim

VERVO STD'ye göre yüz yüze

ASME B16.5 (RF ve RTJ), ASME B16.25 (BW) uyarınca Uç Bağlantı

API 598, API 6D'ye göre test ve muayene

NACE MR-0175, NACE MR-0103, ISO 15848 uyarınca da mevcuttur

Yüksek Basınçlı DN25 Flanşlı Yüzer Küresel Vana Metal Oturmalı DBB Çift Blok ve Tahliye Küresel Vana 4

RFQ

Yüksek Basınçlı DN25 Flanşlı Yüzer Küresel Vana Metal Oturmalı DBB Çift Blok ve Tahliye Küresel Vana 5

1/Herhangi bir sertifikanız var mı?

Evet, 2014/68/EU Direktifine göre ISO9001-2015 ve CE/PED'e sahibiz, yangın güvenliği sertifikası, ISO15848-1, API6D

2/Fabrikanızı ziyaret edebilir miyiz?

Elbette, fabrikamızı ziyaret etmenizi, üretimimizi kontrol etmenizi bekliyoruz. çizgiler ve gücümüz ve kalitemiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

3/Kalite kontrol sisteminiz var mı?

Evet, ISO/PED'imiz varsertifikalar ve kendi kalite kontrol laboratuvarımız.

4/Gönderiyi bizim için ayarlayabilir misin?

Evet, onlarca yıllık tecrübemizle denizyolu ve demiryolu nakliyecilerini belirledik ve en iyi fiyatı earli ile alıyoruz.est gemi ve profesyonel hizmet.

5/Bazı örnekler alabilir miyim?

Size ücretsiz numune vermekten memnuniyet duyarız, ancak ekspres ücreti size aittir.

6/Satış sonrası hizmetiniz nedir?

Satış sonrası hizmet veriyoruz ve ürünlerimizde %100 garanti veriyoruz.

7/Ana ürünleriniz nedir?

Vana ve farklı ihtiyaçları karşılamak için işimizi büyüttük, sıhhi tip ürünler de yapıyoruz.

8/Ticaret şirketi veya üretici misiniz?

Biz fabrikayız ve fabrikamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz

9/MOQ'unuz nedir

no MOQ, isteğiniz gibi .Normal boyut ve malzeme stoğumuz var

 

DN 25 Çift Blok ve Tahliye Küresel Vana Anahtar Kelimeleri Yüksek Basınç Flanşlı Metal Oturmalı Yüzer Küresel Vana İkiz Küresel DBB Vana

Yüksek Basınçlı DN25 Flanşlı Yüzer Küresel Vana Metal Oturmalı DBB Çift Blok ve Tahliye Küresel Vana 5

ASTM A105N Yüzer Küresel Vana, Yüzer Küresel Vana, Sınıf 1500 Küresel Vana, 1/2 İnç Küresel Vana, RTJ Küresel Vana, 1 İnç Küresel Vana, Yumuşak Oturmalı Küresel Vana, Metalden Metale Küresel Vana, Metalden Metale Yatak, DBB KÜRESEL VANA ,Çift Blok Çift Tahliye Küresel Vana,Çift Küresel Vana,DBB vana

İletişim bilgileri
admin

Naber : +008613676590849